HELMUT NEWTON (1920-2004)
SUMO, 1999.
Livre broché, couverture en toile et jaquette illustrée. Tablette conçue par Philippe Starck. Ouvrage SUMO présentant plus de 400 photographies en couleurs et noir et blanc, inédites pour la plupart, et couvrant quarante ans de carrière: nus, photographies de mode ou portraits de célébrités.
Signé et numéroté 7408/10000.
Ed. TASCHEN.
Paperback, linnen omslag en geïllustreerd stofomslag.
Tablet ontworpen door Philippe Starck.
SUMO boek met meer dan 400 foto's in kleuren en zwart-wit, de meeste ongepubliceerd, en die veertig jaar carrière bestrijken: naakten, modefoto's of portretten van beroemdheden.
Getekend en genummerd 7408/10000.
Ed. TASCHEN.
71,5 x 51 x 8 cm