METAPICTO Série Micro, 2021.
Sculpture en acier peint et inox miroir.
Signée et numéroté 30/40.
Sculptuur in geschilderd staal en spiegelend roestvrij staal.
Getekend en genummerd 30/40.
15 x 15 x 5 cm