Adolphe CHALE (1928)
Adolphe CHALE (1928)
Table basse à base de wengé et plateau en pierre et marcassite.
Signée et monogrammée.
Salontafel met wengé onderststel en blad in steen en marcasite.
Getekend en monogram.
H 34 Dia 99,5 cm
Heirloom directement de l'atelier, Etienne Allemeersch, a collaboré avec Ado Chale
Erfstuk rechtstreeks uit het atelier, Etienne Allemeersch, werkte samen met Ado Chale