Null J. Van Loo (XIX)

J. Van Loo (XIX) Huile sur toile portrait d'un homme et d'une femme, signé et daté 1861 Olie op doek heren- en damesportret, getekend en gedateerd 1861 74 x 60 & 71 x 60 cm

926