Huile sur toile Vue du château des comtes à Gand, non signée, de l'hôtel Wilson Korenlei Gent Olie op doek Zicht op Gravenkasteel te Gent, niet getekend, afkomstig uit Wilson hotel Korenlei Gent 69 x 143 cm
907