Huile sur toile Vue du Graslei à Gand, non signée, de Wilson hotel Korenlei Gent Olie op doek Zicht op de Graslei te Gent, niet getekend, afkomstig uit Wilson hotel Korenlei Gent 69 x 181 cm
906