Maurice SCHELCK (1906-1987) Maurice SCHELCK (1906-1987)
Huile sur panneau dur Pa…

Maurice SCHELCK (1906-1987)

Maurice SCHELCK (1906-1987) Huile sur panneau dur Paysage, signé et daté 1971 Olie op hardboard Landschap, geteken en gedateerd 1971. 80 x 100 cm

904

Maurice SCHELCK (1906-1987)