Eugène J. Adolphe VAN GELDER (1856-?) Eugène J. Adolphe VAN GELDER (1856- ?)
Hui…

Eugène J. Adolphe VAN GELDER (1856-?)

Eugène J. Adolphe VAN GELDER (1856- ?) Huile sur toile Bulldogs anglais, signée et datée 1881. Olie op doek Engelse bulldogs, getekend en gedateerd 1881. 80 x 120 cm

903