Null Lot de 2 chandeliers en vermeil, français, 19e siècle
Lot van 2 vuurverguld…

Lot de 2 chandeliers en vermeil, français, 19e siècle Lot van 2 vuurvergulde kandelaars, Frans, 19e eeuw H 30 cm

597