Tim VOLCKAERT
The Remedy Group #5 (2022).
Olie op doek, getekend.
Le groupe de remèdes #5 (2022).
Huile sur toile, signée.
117 x 90 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.