The Remedy Group #5 (2022). Tim VOLCKAERT
The Remedy Group #5 (2022).
Olie op do…

The Remedy Group #5 (2022).

Tim VOLCKAERT The Remedy Group #5 (2022). Olie op doek, getekend. Le groupe de remèdes #5 (2022). Huile sur toile, signée. 117 x 90 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.

564

The Remedy Group #5 (2022).