Null Chris VAN DER BURGHT
Hirondelles et poissons.

Chris VAN DER BURGHT Hirondelles et poissons. Photographie, signée et datée 2020 au verso. Zwaluwen en vis. Fotografie, getekend en gedateerd 2020 verso. 95 x 64 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)

559