Johan DE WILDE (1964)
Johan DE WILDE (1964)
Histoire 345 - Mind Your Own Sunset.
Crayon sur carton d'archive monté sur dibond dans un cadre en aluminium, signé et daté 2018 au verso.
Potlood op archiefkarton gemonteerd op dibond in aluminium lijst, getekend en gedateerd 2018 verso.
29,7 x 21 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen