Johan DE WILDE (1964) Johan DE WILDE (1964)

Johan DE WILDE (1964)

Johan DE WILDE (1964) Histoire 345 - Mind Your Own Sunset. Crayon sur carton d'archive monté sur dibond dans un cadre en aluminium, signé et daté 2018 au verso. Histoire 345 - Mind Your Own Sunset. Potlood op archiefkarton gemonteerd op dibond in aluminium lijst, getekend en gedateerd 2018 verso. 29,7 x 21 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

555

Johan DE WILDE (1964)