Jeroen FRATEUR (1968)
Jeroen FRATEUR (1968)
A LAMB OF GODS (Excursion à GBM).
Techniques mixtes, diverses techniques de montage, signé et daté 2022.
EEN LAM GODS (Excursie in GBM).
Techniques mixtes, diverses techniques de montage, signées et datées 2022.
108 x 30,5 x 13 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen