Jean-Marie BYTEBIER (1963) Jean-Marie BYTEBIER (1963)
Het Laar.
Acrylique sur to…

Jean-Marie BYTEBIER (1963)

Jean-Marie BYTEBIER (1963) Het Laar. Acrylique sur toile, signée et datée 2020 au verso. Het Laar. Acryl op doek, getekend en gedateerd 2020 verso. 90 x 70 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)

553

Jean-Marie BYTEBIER (1963)