Jean-Marie BYTEBIER (1963)
Jean-Marie BYTEBIER (1963)
Het Laar.
Acrylique sur toile, signée et datée 2020 au verso.
Het Laar.
Acryl op doek, getekend en gedateerd 2020 verso.
90 x 70 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)