Salvador DALI (1904-1989)
Salvador DALI (1904-1989)
Torero.
Lithographie, signée et numérotée 239/300.
Stierenvechter.
98 x 78 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
Opbrengst 100% voor het project