Salvador DALI (1904-1989) Salvador DALI (1904-1989)
Torero.
Lithographie, signée…

Salvador DALI (1904-1989)

Salvador DALI (1904-1989) Torero. Lithographie, signée et numérotée 239/300. Stierenvechter. Lithographie, signée et numérotée 239/300. 98 x 78 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen Opbrengst 100% voor het project

536

Salvador DALI (1904-1989)