Charlie DE VOET Paysage mental (étude). Huile sur toile, signée et datée 2015 au verso. Paysage mental (étude). Olie op doek, getekend en gedateerd 2015 verso. 25 x 30 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.
534