Null Charlie DE VOET
Paysage mental (étude).

Charlie DE VOET Paysage mental (étude). Huile sur toile, signée et datée 2015 au verso. Paysage mental (étude). Olie op doek, getekend en gedateerd 2015 verso. 25 x 30 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.

534