Piet GOOSSEN Sans titre. Huile sur toile, signée et datée '98. Zonder titel. Huile sur toile, signée et datée '98. 20 x 64 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen Opbrengst 100% voor het project
533