Philippe MOREL (1897-1967) Philippe MOREL (1897-1967)
Sans titre.
Huile sur toil…

Philippe MOREL (1897-1967)

Philippe MOREL (1897-1967) Sans titre. Huile sur toile, signée. Zonder titel. Olie op doek, getekend. 80 x 110 cm Benefietveiling ten voordele van het Projet Gentbrugse Meersen

532

Philippe MOREL (1897-1967)