Pierre VLERICK (1923-1999)
Sans titre.
Acrylique sur toile, signée et datée '84.
Zonder titel.
Acryl op doek, getekend en gedateerd '84.
105 x 110 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen