Karel DIERICKX (1940-2014)
Fenêtre.
Gouache sur papier, signée et datée.
Venster.
Gouache op papier, getekend en gedateerd.
44 x 32 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.