Karel DIERICKX (1940-2014) Karel DIERICKX (1940-2014)
Fenêtre.
Gouache sur papie…

Karel DIERICKX (1940-2014)

Karel DIERICKX (1940-2014) Fenêtre. Gouache sur papier, signée et datée. Venster. Gouache op papier, getekend en gedateerd. 44 x 32 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.

524

Karel DIERICKX (1940-2014)