Null Geert VANOORLE
Sans titre.

Geert VANOORLE Sans titre. Crayon sur gouache sur papier, signé et daté 2020. Zonder titel. Potlood op gouache op papier, getekend en gedateerd 2020. Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

523