Wim NIVAL Sans titre. Transfert sec sur document ancien, signé et daté 2015 au verso. Zonder titel. Transfert sec op oud dokument, getekend en gedateerd 2015 verso. 43.5 x 3.5 x 2 cm (cadre) Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
519