Isa DE LEENER Vache au pâturage. Plâtre et huile sur panneau, signé et daté 2022 au verso. Grazende koe. Gips en olieverf op paneel, getekend en gedateerd 2022 verso. 18 x 20,5 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)
518