Null Isa DE LEENER
Vache au pâturage.

Isa DE LEENER Vache au pâturage. Plâtre et huile sur panneau, signé et daté 2022 au verso. Grazende koe. Gips en olieverf op paneel, getekend en gedateerd 2022 verso. 18 x 20,5 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen (en anglais)

518