Pierre VLERICK (1923-1999)
Pierre VLERICK (1923-1999)
Figure-profile.
Pastel sur papier sur carton, signé et daté 1954.
Figuur-profiel.
Pastel op papier op board, getekend en gedateerd 1954.
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen