Oskar KOKOSCHKA (1886-1980) Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)
Femme dansante (1961).
L…

Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)

Oskar KOKOSCHKA (1886-1980) Femme dansante (1961). Lithographie, signée et numérotée 34/65. Dansende vrouw (1961). Lithografie, signée et numérotée 34/65. Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

516

Oskar KOKOSCHKA (1886-1980)