Anton HEIJBOER (1924-2005) Anton HEIJBOER (1924-2005)
Sans titre.
Eau-forte, sig…

Anton HEIJBOER (1924-2005)

Anton HEIJBOER (1924-2005) Sans titre. Eau-forte, signée. Zonder titel. Ets, getekend. 67 x 47 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

515

Anton HEIJBOER (1924-2005)