Jan VANRIET (1948) Jan VANRIET (1948)
Partie de campagne.
Acryl en aquarel op pa…

Jan VANRIET (1948)

Jan VANRIET (1948) Partie de campagne. Acryl en aquarel op papier, getekend en gedateerd '62. Partie de campagne. Acrylique et aquarelle sur papier, signé et daté '62. Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

509

Jan VANRIET (1948)