Null Johan DE WIT
ZT.
Papier/résine/pigment, signé et daté 2020 au verso.

ZT.
P…

Johan DE WIT ZT. Papier/résine/pigment, signé et daté 2020 au verso. ZT. Papier/harsen/pigment, getekend en gedateerd 2020 verso. 40,5 x 36 x 6 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen Opbrengst 100% voor het project

507