Albert BAERTSOEN (1866-1922) Albert BAERTSOEN (1866-1922)
Mine de charbon.
Eau-f…

Albert BAERTSOEN (1866-1922)

Albert BAERTSOEN (1866-1922) Mine de charbon. Eau-forte, signée au crayon. Steenkoolmijn. Ets, getekend in potlood. 27 x 30 cm Catalogue MSK Gent 72/73 Catalogus MSK Gent 72/73 Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen

506

Albert BAERTSOEN (1866-1922)