Jan VAN IMSCHOOT (1963) Jan VAN IMSCHOOT (1963)
In memoriam Hans
Crayon/ aquarel…

Jan VAN IMSCHOOT (1963)

Jan VAN IMSCHOOT (1963) In memoriam Hans Crayon/ aquarelle et gouache sur papier. Signé et daté. In memoriam Hans Potlood/aquarel en gouache op papier. Signé et daté. 30 x 21 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen. Opbrengst 100% voor het project.

504

Jan VAN IMSCHOOT (1963)