Jan VAN IMSCHOOT (1963)
Jan VAN IMSCHOOT (1963)
In memoriam Hans
Crayon/ aquarelle et gouache sur papier.
Signé et daté.
In memoriam Hans
Potlood/aquarel en gouache op papier.
Signé et daté.
30 x 21 cm
Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.
Opbrengst 100% voor het project.