Hendrik VAN DOORN Perdu dans la tradition. Huile sur toile, signée et datée 2019 au verso. Perdu dans la tradition. Olie op doek, getekend en gedateerd 2019 verso. 60 x 80 cm Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.
501