Scène de village.
Huile sur toile.
Encadrée.
Vlaamse School uit de 18e eeuw, naar Teniers.
Olieverf op doek.
Ingekaderd.
79 x 140 cm
Provenance/Herkomst:
Collection belge, Bruxelles.