Floris JESPERS (1889-1965) Nu de dos.

Eglomisé.

Signé 'Jespers'.

Abîmé.

…

Floris JESPERS (1889-1965)

Nu de dos. Eglomisé. Signé 'Jespers'. Abîmé. Provenance: G. Campo, Anvers, Huldetentoonstelling Floris Jespers, 14.3.-4.4.1985, nr. 286 40.5 x 58.5 cm (48 x 66 cm)

238

Floris JESPERS (1889-1965)