Bague et 2 bracelets en or jaune 18 ct sertie de 5 diamants taille 8/8 +/- 0.05 ct (pierre de couleur, fermoir abîmé, pierre felée) - 8.7 g (Taille: 57) (2x 19 cm) NL : Ring en 2 armbanden in 18 kt geelgoud bezet met 5 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.05 kt (kleursteen, sluiting beschadigd, steen gebarsten) - 8.7 g (Maat: 57) (2x 19 cm)

91