Bague, collier et 2 bracelets en or jaune et blanc 18 ct (perles, abîmé, bosselé) - 25.6 g brut (Taille: 57) (44.5 & 2x 18 cm) NL : Ring, halsketting en 2 armbanden in 18 kt geel- en witgoud (parels, beschadigd, gedeukt) - 25.6 g bruto (Maat: 57) (44.5 & 2x 18 cm)

68