Panamarenko (1940-2019), lithograph, 1978, No 43/100, 23 x 30 cm

Panamarenko (1940-2019), lithographie, 1978, n° 43/100, 23 x 30 cm Titré : " 3e poging om met behulp van koperdraad en ijzerblik een magnetische monopool te vormen ", signé et numéroté au crayon, édition pour CIAP (Vereniging voor Culturele Informatie en Actueel Prentenkabinet in Limburg). Est éventuellement soumis au droit de suite de l'artiste / consulter eConditions de vente'.

94