RIETSTAP, J.B.
Wapenboek van den Nederlandschen adel, met genealogische en heraldische aanteekeningen
Groningen
J.B. Wolters
1883-1887
2 vol. in-f° (44 x 30,5 cm), xiv + 239, vi + 334 + [22] pp., met 2 front. en 103 lithografische platen met elk 6 wapenschilden in kleur en goudgehoogd. Enkele lichte roestvlekjes. Halflederen banden met rood linnen, uitgeversband, rijkelijk versierd en met goudstempeling, gladde ruggen met goudstempeling, goud op snee. Voorste scharnier van het eerste vol. gebroken, voorplat los, scheurtje in de rug
Herkomst: Ed. Cuypers, Amsterdam