DE POTTER - BROECKAERT
Geschiedenis der Stad Aalst voorgegaan van eene historische schets van 't Voormalige Land van Aalst
Gent
Annoot-Braeckman
1873-1876
4 vol. in-8°, litho's b.t. en errata. Uniform gebonden in 3/4 groene perkaline, titels verguld op de rug