THOMAS D'AQUIN. Opuscula omnia. Cum opusculo de eruditione principis. Horum autem omnium, tum fierem, tum quæstiones, proprii manifestant indices. Editio novissima summa cura mendis purgata, illustriss. ac reverendiss. Dom dom. Antonio Redetti, s. Bergomensis ecclesiae vigilantissimo episcopo comiti &c. Bergomi, Joannis Santini, 1741. In-folio, [6]-799 pp., demi-vélin à coins, dos lisse, guirlande en tête et pied de dos, tranches marbrées (reliure de l'époque). Coiffes et coins un peu usés. Petite galerie de ver en fin d'ouvrage avec légère atteinte au texte. Compilation des 73 premiers opuscules de Saint Thomas, le docteur angélique.

35