Null KOSOLAPOV Alexander (1943)

Coca-Cola, 1983

KOSOLAPOV Alexander (1943) Coca-Cola, 1983 Lithographie, signée et numérotée 19/50 56,4 x 76,5 cm КОСОЛАПОВ Александр (1943) Coca-Cola, 1983 Литография, подписана и нумерована 19/50 56,4 x 76,5 см

90