Jan FABRE( 1958- )
Jan FABRE( 1958- )
UITGEWRONGEN ART.
"Bic art".
Morceau de serpillière.
Environ 20 x 27 cm.
100 exemplaires.
Galerie Workshop 1977.
L'œuvre est répertoriée et illustrée dans l'ouvrage JAN FABRE EDITIES 1978-2006.
Galerie Rode zeven Antwerpen.
Nous avons contacté Angelos Studio/Jan Favre Anvers.
Jan Favre a confirmé la provenance et l'authenticité de l'œuvre.
Elle n'est pas signée de Jan Favre.
Provenance : collection privée anversoise.
On y joint le catalogue Jan Fabre.
Nous fournissons également une documentation très intéressante Jan Fabre, on y voit des illustrations photos avec un extra au bic sur le portrait "gevallen" de Jan Fabre.
Franco Franci. Anvers 09-1979
Droits de suite applicables dès 2000 euros.
Jan FABRE( 1958- )
UITGEWRONGEN KUNST.
"Bic-art".
Stuk dweil.
Ongeveer 20x27cm.
100 exemplaren.
Ateliers Worhshop 1977.
Het werk is vermeld en geïllustreerd in het boek JAN FABRE EDITIES 1978-2006.
Galerie Rode zeven Antwerpen.
We namen contact op met Angelos Studio/Jan Favre Antwerpen.
Jan Favre heeft de herkomst en authenticiteit van het werk bevestigd.
Het is niet ondertekend door Jan Favre.
Herkomst: Privécollectie Antwerpen.
We sluiten ons aan bij het boek Jan Fabre Editie waarin de foto wordt ingeprent.
We voorzien ook zeer interessante Jan Fabre documentatie, we zien foto-illustraties met een extra pen op het "gevallen" portret van Jan Fabre.
Franco Franci. Antwerpen 09-1979
Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.