Jan FABRE( 1958- )
Jan FABRE( 1958- )

UITGEWRONGEN ART.

"Bic art".

Morceau d…

Jan FABRE( 1958- )

Jan FABRE( 1958- ) UITGEWRONGEN ART. "Bic art". Morceau de serpillière. Environ 20 x 27 cm. 100 exemplaires. Galerie Workshop 1977. L'œuvre est répertoriée et illustrée dans l'ouvrage JAN FABRE EDITIES 1978-2006. Galerie Rode zeven Antwerpen. Nous avons contacté Angelos Studio/Jan Favre Anvers. Jan Favre a confirmé la provenance et l'authenticité de l'œuvre. Elle n'est pas signée de Jan Favre. Provenance : collection privée anversoise. On y joint le catalogue Jan Fabre. Nous fournissons également une documentation très intéressante Jan Fabre, on y voit des illustrations photos avec un extra au bic sur le portrait "gevallen" de Jan Fabre. Franco Franci. Anvers 09-1979 Droits de suite applicables dès 2000 euros. Jan FABRE( 1958- ) UITGEWRONGEN KUNST. "Bic-art". Stuk dweil. Ongeveer 20x27cm. 100 exemplaren. Ateliers Worhshop 1977. Het werk is vermeld en geïllustreerd in het boek JAN FABRE EDITIES 1978-2006. Galerie Rode zeven Antwerpen. We namen contact op met Angelos Studio/Jan Favre Antwerpen. Jan Favre heeft de herkomst en authenticiteit van het werk bevestigd. Het is niet ondertekend door Jan Favre. Herkomst: Privécollectie Antwerpen. We sluiten ons aan bij het boek Jan Fabre Editie waarin de foto wordt ingeprent. We voorzien ook zeer interessante Jan Fabre documentatie, we zien foto-illustraties met een extra pen op het "gevallen" portret van Jan Fabre. Franco Franci. Antwerpen 09-1979 Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.

140

Jan FABRE( 1958- )