Michèle BROEDERS (1936-?),
Michèle BROEDERS (1936-?) Huile sur panneau signée et datée 1968. Premières exhibitions : Galerie Brachot en 1968 à Bruxelles. Dimensions : 30,5 x 93 cm. Michele BROEDERS (1936-?) Olieverf op paneel gesigneerd en gedateerd 1968. Eerste tentoonstellingen: Galerie Brachot in 1968 in Brussel. Afmetingen : 30,5 x 93 cm