VARIA
Moine debout en bois polychrome, Mandalay Birmanie
Staande monnik van polychroom hout, Mandalay Birma
H= 32 cm
Het bijgevoegd certificaat van Lek Gallery Bangkok, Thailand die het beeld dateert als 19de eeuws On y joint le certificat de la Lek Gallery Bangkok, Thailand qui mentionne que la sculpture date du 19ème siècle