RAINGO SCHOUWGARNITUUR

Garniture de cheminée en marbre gris en bronze doré. Elle comprend une pendule en une paire de flambeaux à 6 branches. Le mouvement de la pendule signé ' Raingo Frères à Paris' est insiré dans u parallélépipède rectangle en marbre flanqué de deux consoles agrémentées d'acanthes et coiffé par deux bacchantes drappées à l'antique. Paris, verso 1860 Schouwgarnituur van grijs marmer en verguld brons. Het bevat een schouwklok en een paar vijfarmige kandelaars. Het gaandewerk is gesigneerd 'Raingo frères à Paris' en ingebed in een rechthoekig marmeren parallellepipedum geflankeerd door twee consoles versierd met acanthus en getooid met twee bacchanten gedrapeerd naar de oudheid. Parijs, omstreeks 1860 H= 62 / 2x H= 76 cm

207

RAINGO SCHOUWGARNITUUR