Null PLAUTE.

Comœdiæ accedit Commentarius…

PLAUTE. Comœdiæ accedit Commentarius… Lugd. Batav. Et Roterod, ex Officina Hackiana, 1669. 2 volumes, in-12, reliure d’époque plein chagrin, dos à nerfs

221