ELEGANTIORES PRAESTANTIUM VIRORUM SATYRAE. Lugduni Batavorum (Leyde), J. Maire, 1655. 2 tomes en 2 volumes pet. in-12, vélin blanc (Accidents, manques, rousseurs.)

18