PIERRE CULOT (1938-2011) Vase
Grès émaillé.
Monogrammé.
Vaas
Geëmailleerde zands…

PIERRE CULOT (1938-2011)

Vase Grès émaillé. Monogrammé. Vaas Geëmailleerde zandsteen. Gemonogrammeerd. 1987. H.18 cm L.16,6 cm P.16,5 cm

65

PIERRE CULOT (1938-2011)