HUIB HOSTE (1881-1957)
Stapelmeubelen
Chaise
Chêne. Sections des entretoises polychrome.
Garnissage d'origine ocre sous le garnissage actuel.
Stoel.
Eik. Polychroom blokken. Originele okerkleurige bekleding onder de huidige rode bekleding.
Circa 1927.
H.79 cm L.48 cm P.41 cm
Provenance/Herkomst: probablement Maison Billiet à Bruges, Belgique