HUIB HOSTE (1881-1957) Stapelmeubelen
Chaise

HUIB HOSTE (1881-1957)

Stapelmeubelen Chaise Chêne. Sections des entretoises polychrome. Garnissage d'origine ocre sous le garnissage actuel. Stoel. Eik. Polychroom blokken. Originele okerkleurige bekleding onder de huidige rode bekleding. Circa 1927. H.79 cm L.48 cm P.41 cm Provenance/Herkomst: probablement Maison Billiet à Bruges, Belgique

HUIB HOSTE (1881-1957)