HUIB HOSTE (1881-1957)
Stapelmeubelen
Paire de chaises
Chêne. Sections des entretoises polychrome.
Garnissage d'origine ocre sous le garnissage actuel.
Paar stoelen
Eik. Polychroom blokken. Originele okerkleurige bekleding onder de huidige rode bekleding.
Circa 1927.
H.79 cm L.48 cm P.41 cm
Provenance/Herkomst: probablement Maison Billiet à Bruges, Belgique.