SCHOUWKLOK MARMER WIT/ZWART

Pendule de cheminée d'époque Louis XVI en marbre blanc, marbre noir et bronze doré. Le cadran signé 'Oranges à Versailles' est inséré dans une guirlande feuillagée qui soutient une colonnade à l'antique Tijdvak Louis XVI shouwklok van wit en zwart marmer en verguld brons. De wijzerplaat, gesigneerd 'Oranges à Versailles' is gevat in een guirlande van bladeren die een zuilenrij in antieke stijl bekroond H= 53 cm

732

SCHOUWKLOK MARMER WIT/ZWART